Logo HARMÓNIAsMINERÁLMI.sk

Predstavenie firmy

Vítam vás na mojej webovej stránke, ktorá Vám prináša mnoho informácií o mineráloch a ich použití. Ponúkam Vám ich buď upravené v podobe šperkov, alebo „natural“, vo forme osobných kameňov.
Samozrejme, stále sa snažím dopĺňať sortiment o novinky na trhu a aktualizované informácie o kameňoch, aby ste sa vedeli zorientovať a vybrali si vždy ten „svoj správny kamienok“.
Viem, že sú aj takí klienti, ktorí majú veľký rešpekt pred kameňmi, pred ich silou, pôsobením a nevedia si vybrať ... Vtedy prichádzam JA a s láskou Vám veľmi rada pomôžem pri výbere toho správneho minerálu….

Dovoľte mi, aby som sa predstavila….
Volám sa Alica a s minerálmi pracujem 25 rokov.
V roku 1993 som ukončila prácu zdravotnej sestry a založila si firmu. Mojimi prvými komoditami, boli práve minerály a predmety, súvisiace s ezoterikou, ktoré boli dostupné na Slovensku.
Začiatky boli ťažké, keďže tento tovar a samotná ezoterika boli u nás málo známe a ľudia sa na niečo „tajomné“ dívali s rezervou a nedôverou. Internet - v tom čase bol len v plienkach, takže som musela veľa cestovať, hľadať dostupnú literatúru a rôzne kontakty po burzách. …a samozrejme veľa študovať. Pri tomto podnikaní sa mi v živote ukázali aj ďalšie zaujímavé možnosti a cestičky, ako rozšíriť svoj obzor vedomostí a tak som si postupne dopĺňala svoj rozhľad štúdiom numerológie, čínskej medicíny, reiki…V roku 2016 som úspešne ukončila štúdium na budapeštianskom Inštitúte metafyziky ako parapsycholog a terapeut.
V súčasnosti stále s Inštitútom spolupracujem, ako mentor.
Som vďačná, že môžem vykonávať prácu parapsychológa a tak pomáhať mojim klientom pri riešení zdravotných problémov, problémov vo vzťahu, v práci, riešiť rôzne karmické zaťaženia, rozpúšťanie karmy a samozrejme s tým spojené čistenie čakier a aury. Keďže aj môj partner sa venuje tejto problematike,spoločne robíme energetické čistenie bytov, domov, podnikania...
Ďalšou oblasťou v ktorej Vám vieme poskytnúť pomoc, keďže máme vyštudovaný aj odbor rádiostézie,(rádiostézia -práca s kyvadlom, napojením sa na UNIVERZUM),je určovanie geopatogénnych zón,určenie správneho miesta vrtu, v mieste výskytu podzemnej vody pri zakladaní studní.
Som vďačná za každého spokojného klienta a som šťastná, že mnohí sa ku mne vracajú a tak sa stávajú „našou veľkou rodinou.“
S mnohými klientmi sa zoznamujeme na jarmokoch,kde chodíme pravidelne ponúkať minerály. ..tu najviac cítime spätnú väzbu . Keď sa po roku vraciame do daného mesta,spokojní klienti nám ďakujú,pretože sa im veľa vecí zmenilo, poriešilo...a to úprimne poteší.
Sami dobre viete, že všetko, čo nám príroda dáva, máme s vďakou a pokorou užívaťnielen pre svoje fyzické zdravie, ale prostredníctvom nádherných kameňov a ich obrovskej sily, nájsť aj pokoj v duši.
A to je práve to, čo Vám želám, aby ste všetci ten svoj POKOJ v DUŠI našli, lebo len vtedy budete naozaj zdraví a šťastní….
S láskou vaša Alica
Poznámka:
...ak si skutočne neviete vybrať správny kameň, napíšte mi váš dátum narodenia, svoje krstné meno a ja sa Vám na základe Vašich osobných údajov, budem snažiť poradiť...

Nižšie nájdete fotografie z priestorov na stretnutia s klientami a mojich diplomov.